tor Słomczyn
Category

Jaki kupić prezent na urodziny dla fana motoryzacji?

Tanie breloczki do kluczy albo drogie nawigacje, odtwarzacze muzyki i kamerki to bez wątpienia ciekawe propozycje na prezent dla chłopaka na urodziny. Ale w tym artykule przedstawimy inne praktyczne pomysły. Co ma więc wybrać dla solenizanta – fana motoryzacji, jego partnerka?

Udany prezent dla każdego kierowcy

Ważne, aby podarunek był funkcjonalny albo zapadł w pamięć. Z pierwszej kategorii, poza wspomnianymi na wstępie urządzeniami, warto zakupić produkty https://devil-cars.pl/blog/55-sprawdzonych-prezentow-na-swieta-dla-mezczyzny , dzięki którym każdy kierowca zadba o czystość swojego auta. Wśród nich szczególnie można polecić:

– preparat z silikonem do czyszczenia kokpitu, czyli tzw. Plak (łatwo się rozprowadza, długotrwale nabłyszcza oraz odświeża kolor);
– odkurzacz samochodowy o dużej mocy i pojemnym zbiorniku (praktyczny podarunek służący do usunięcia brudu i piasku z najmniejszych zakamarków);
– dywaniki samochodowe wykonane z dobrej jakości materiałów (w wersji gumowej albo welurowej);
– auto detailing (to nie tyle produkt, co bardziej usługa polegająca na kompleksowym sprzątaniu samochodu – jego wnętrza i wielu elementów).

Ekscytujący prezent dla fana motoryzacji

Praktyczne prezenty, które pomogą w zadbaniu o wygląd samochodu, już wymieniliśmy. Nie są to jednak propozycje sprawiające dużą ekscytację. Mężczyzna w każdym wieku (nawet średniolatek ma w sobie duszę energicznego chłopaka) będzie bardziej zachwycony możliwością przejechania się sportowym, szybkim autem.

Kobieto, spełnij więc marzenie swojego męża czy partnera! Zabierz go na specjalny tor wyścigowy, na którym w towarzystwie instruktora będzie mógł zdobyć nowe umiejętności, poczuć adrenalinę i niesamowite emocje. I do tego usłyszeć ten potężny ryk silnika!

Jeżeli chodzi o prezent dla chłopaka na urodziny związany z podobnymi, niezapomnianymi przeżyciami, to dobrym pomysłem okaże się także kurs driftingu. Uczęszczając na takie szkolenie, kierowca-amator nauczy się jazdy bokiem i w kontrolowanym poślizgu. Brzmi świetnie!