Czy można przejechać się Ariel Atom?

Fani wyścigów Formuły 1 na pewno wiedzą, czym jest Ariel Atom. Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, czym on jest, to koniecznie powinien nadrobić tą wiedzę. Dzięki temu dowie się, że jest to pojazd, który można osobiście poprowadzić, ale tylko i wyłącznie w kontrolowanych warunkach, na specjalnie przygotowanych torach.

2,8 sek do setki

Ariel Atom to pojazd, który skrywa w sobie niesamowitą duszę. To właśnie dzięki niej można w 2,8 sekundy dobić do setki! Szok? Nie ma się czemu dziwić, ponieważ jazda na co dzień takimi pojazdami jest niemożliwa. Chyba, że ktoś uda się na tor kartingowy Poznań, gdzie można wykupić jazdę takim bolidem (zobacz tutaj), który posiada potężny silnik z Hondy Civic Type-R VTEC o pojemności 2 litrów i mocy aż 210 KM! Za stworzenie tak genialnego pojazdu odpowiedzialny jest Niki Smart – geniusz nad geniuszami.

Radość z jazdy

Poznań tor kartingowy daje możliwość poczucia prawdziwej radości z jazdy. Takiej, która nie jest porównywana do czego innego. Bolid Ariel Atom jest czymś wydającym się niemożliwym do uchwycenia. Teraz jednak, dzięki temu, że oferta torów kartingowych tak mocno się powiększa, w końcu można spełnić swoje marzenia o tym, aby usiąść za kierownicą tego pojazdu. Marzenia trzeba spełniać, dlatego nie ma co dłużej się nad tym zastanawiać. Warto zdecydować się na jazdę takim bolidem.