tor Poznań
Category

Dlaczego warto wybrać się na tor wyścigowy Łódź?

Wszyscy pasjonaci motoryzacji i ścigania zgodzą się, że w Polsce jest zdecydowanie zbyt mało torów. Oprócz tego w Poznaniu i nieco mniejszego pod Kielcami, nasz kraj nie reprezentuje niczego wielkiego. Jednak od pewnego czasu to ulega zmianie, głównie dzięki nowemu torowi pod Łodzią. Jest on zlokalizowany niedaleko miasta, a warunki tam panujące z pewnością sprawią, że szybka jazda będzie bezpieczna i przyjemna. Sprawdzamy dlaczego warto wybrać się na tor w Łodzi, a także co możemy tam robić.

Bezpieczniej na ulicach

Dzięki powstaniu nowego toru, kierowcy chcący poczuć dreszczyk adrenaliny nie muszą już ryzykować na zwykłych drogach. Dzięki temu bezpieczniejsi będą zarówno oni, jak i również inni uczestnicy ruchu. Dlatego też budowa nowych torów, takich jak tor wyścigowy Łódź https://autonator.pl/tor/lodz, powinna być priorytetem dla tych władz, którym na sercu leży bezpieczeństwo ruchu drogowego w Polsce.

To jak wiemy wciąż, nie jest najlepsze, jesteśmy na szarym końcu, biorąc pod uwagę kraje Unii Europejskiej. Dlatego chcąc przejechać się nieco szybciej, zdecydowanie poleca się udać na tor taki, jak ten dostępny od niedawna pod Łodzią.

Ekstremalne przejażdżki na torze pod Łodzią

Jeżeli nie posiadamy auta, którym moglibyśmy zrobić furorę na torze wyścigowym, to wcale nie znaczy, że nie możemy poczuć emocji najwyższego kalibru. Wystarczy skorzystać z usług wynajmu przejazdu z doświadczonym kierowcą, jednym ze sportowych aut, które zazwyczaj są dostępne na torze wyścigowym Łódź. Możemy poprosić o przejazd driftem, czyli poślizgiem kontrolowanym, dzięki czemu wrażenia będą jeszcze intensywniejsze.

Ale to wciąż nie wszystko. Jeżeli tylko zechcemy, możemy sami usiąść za sterami szybkiego i niesamowitego auta. Co najważniejsze, nie musimy wcale wydawać fortuny na jego zakup, ponieważ pojazdy dostępne są na wynajem na samych torach.